ART / Lithographs / Litograph in colors 13862007
nr 1386 2007
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Ulf Wahlberg (b. 1938), Sweden. Bilskrot. Signed, numbered 302/360, dated -84. Subject: 27x38, yttermått inklusive ram: 41x52,
LITOGRAPH IN COLORS, Bilskrot. Signerad, numrerad 302/360, daterad -84. Motivet: 27x38, yttermått inklusive ram: 41x52 cm
Ulf Wahlberg, Swedish painter and draughtsman, born 1938
1000
SEK 1100
Monday Mars 22 2021
at 19:15:05
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Robot)
- Thema-auction
Mar 22
Read more about Grafik