KONST / Litografier / Färglitografi 13862007

nr 1386 2007

Ulf Wahlberg

(f. 1938), Sverige

Färglitografi, Bilskrot. Signerad, numrerad 302/360, daterad -84. Motivet: 27x38, yttermått inklusive ram: 41x52 cm

Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 22 mars 2021
kl 19:15:05

  • Tema
  • 22 mar

Ulf Wahlberg

Läs mer om Ulf Wahlberg